Inżynier Mechanik

Dla naszego Klienta z branży chemicznej, przechodzącego transformację w kierunku przemysłu 4.0, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Mechanik - Dział Projektów

Miejsce pracy: Środa Śląska

Zakres obowiązków:

Planowanie i przeprowadzanie przeglądów, konserwacji i napraw podległych urządzeń, maszyn i instalacji,
Tworzenie predykcji,
Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień,
Wprowadzanie działań prewencyjnych mających na celu ograniczenie awaryjności,
Czynny udział w odbiorze maszyn, urządzeń i instalacji,
Tworzenie raportów dotyczących aktualnego stanu maszyn, urządzeń i instalacji,
Zamawianie części zamiennych do maszyn i urządzeń,
Przygotowywanie rysunków i schematów powykonawczych,
Dbanie o dokumentacje techniczną maszyn i urządzeń,
Tworzenie instrukcji i planów przeglądów,
Prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu obsługi i konserwacji maszyn,
Współpraca z innymi działami oraz firmami podwykonawczymi.

Oczekujemy:

Wyższego wykształcenia technicznego preferowane elektryka, mechanika, elektronika lub pokrewne,
Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej,
Uprawnień elektroenergetyczne SEP E1/2/3 D1/2/3,
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
Znajomości pakietu MS Office oraz oprogramowania CAD, E-Plan,
Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
Znajomość normy IATF 16949 oraz energetycznej ISO 50001.

Oferujemy:

Umowa o pracę,
Atrakcyjne premie,
Program Wsparcia Pracowników EAP,
Opieka medyczna VIP,
Karta Lunch Pass,
Pakiety darmowych ubezpieczeń,
Dofinansowanie karty MultiSport,
Dofinansowanie do nauki języków obcych,
Programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkoleń on-line.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres: rekrutacja@eastwestrecruitment.com

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami wysyłając do nas bezpośrednio formularz kontaktowy z tej oferty!