Współpraca z nami się opłaca

O nas

Nasza Firma to zespół profesjonalistów wyspecjalizowanych w obsłudze najbardziej wymagających Klientów w dziedzinie HR. Nasze wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i HR sprawiło że powstała agencja, która świadczy kompleksowe usługi na terenie całej Europy. Celem naszego zespołu jest wsparcie Klientów na każdym etapie rekrutacji i zatrudniania pozwalający na optymalizację kosztów przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości świadczonych usług. Decydując się na współpracę z nami powierzacie w nasze ręce znaczną część obowiązków i zyskujecie gwarancję, że zostaną one wykonane z należytym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

16 lat zarządzania projektami w Niderlandach zaowocowały biegłą znajomością języka niderlandzkiego, znajomością rynku, ale przede wszystkim rozumieniu potrzeb zarówno od strony pracodawcy jak i pracowników. 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz pasji naszego zespołu otwieramy nowe możliwości, kreujemy sukces oraz pomagamy naszym Pracownikom w uzyskaniu pracy, a Klientom umożliwiamy elastyczną formę zatrudnienia.

Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24648