Leasing pracowniczy

Oferujemy usługę leasingu pracowniczego, zajmujemy się rekrutacją i pełną obsługą kadrową pracownika.

Leasing pracowniczy, to idealne rozwiązanie w czasie sezonowych wzrostów, wzmożonych okresów produkcyjnych czy dużej absencji pracowników

Czytaj więcej

Rekrutacje specjalistów w kraju i zagranicą

Dzięki swojemu doświadczeniu posiadamy ogromną bazę kandydatów co pozwala nam szybciej i sprawniej dotrzeć do odpowiednich specjalistów

Wiemy jak ważną rolę odgrywa pracownik w prawidłowym funkcjonowaniu firmy. Znalezienie odpowiedniego specjalisty pochłania ogrom czasu i duży nakład sił.

Czytaj więcej

Rekrutacja pracowników

Zajmujemy się całym procesem rekrutacyjnym począwszy od znalezienia kandydata, przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej oraz weryfikujmy jego umiejętności podczas różnego rodzaju testów. Wyróżniamy się skutecznością, którą gwarantuje nasz 5 etapowy system rekrutacji.

Podstawą poprawnego funkcjonowania każdej firmy są odpowiednio wykwalifikowani pracownicy.  Ich bezpośrednie zatrudnienie wiąże się jednak z dużymi wydatkami, a także inwestycją czasu w procesy rekrutacyjne. Dlatego wielu pracodawców decyduje się na powierzenie tego procesu firmom zewnętrznym.  Rozwiązanie to pozwala na obniżenie kosztów i sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem. 

Czytaj więcej

Legalizacja pracy i pobytu

Zrekrutujemy dla ciebie obcokrajowca i zadbamy o wszystkie formalności wymagane do zatrudnienia go w Twojej firmie. Jeśli potrzebujesz tylko pomocy w legalizacji, również staniemy na wysokości zadania.

Dzięki naszym ekspertom możesz w zatrudnieniu kierować się kompetencjami pracowników, a nie krajem ich pochodzenia. My zajmiemy się skomplikowanymi formalnościami.

W dobie „rynku pracownika” coraz trudniej jest znaleźć odpowiedniego fachowca. Otwarcie się na pracowników spoza UE daje wiele nowych możliwości. Nie pozwól, by złożone procedury zniechęciły Cię przed zatrudnieniem obcokrajowców! Nasza usługa dedykowana jest szczególnie firmom, które chciałyby zatrudnić obywateli innych krajów.

Czytaj więcej

Outsourcing

Po naszej stronie pozostaje odpowiedzialność za rekrutację, zatrudnienie i zarządzanie personelem. Mamy sprawdzone metody motywowania pracowników, optymalizacji kosztów i podnoszenia efektywności na realizowanych przez nas projektach.

Dzięki doświadczeniu w rekrutacji, rozbudowanej i ciągle aktualizowanej bazie kandydatów, zarówno z Polski, jak i Europy Wschodniej możemy w sposób dynamiczny i elastyczny dopasować poziom zatrudnienia do bieżących potrzeb.

Czytaj więcej

Baza noclegowa i transport

Dbając o wysoką jakość usług oferujemy swoim Klientom kompleksowe rozwiązania.

Dysponujemy własną bazą noclegową w Opolu dla pracowników oraz własnym transportem. 

 

Czytaj więcej